Opera online – świąteczne przedstawienia dla dzieci

Grudzień to zdecydowanie jeden z najbardziej magicznych okresów w roku. Aby był taki również dla najmłodszych, warto pomyśleć nad tym, jak znaleźć chwilę czasu i i ciekawie spędzić go z dzieckiem.

Opera online

Jeszcze rok temu, jako jedną z grudniowych atrakcji, zaproponowałabym Wam pewnie przedstawienie w teatrze lub świąteczny seans w kinie. Czasy jednak mamy dość wyjątkowe, dlatego wszyscy szukamy alternatyw.

Opera Bałtycka wychodzi naprzeciw tym potrzebom i zaprasza na 3 wyjątkowe spektakle dla dzieci, które będziecie mogli obejrzeć online.

Kup bilet

Poznajcie świąteczne zwyczaje z różnych stron świata

Bohaterami spektakli będą Pomposo i Wielki Dur – Strażnicy Muzyki. Będziemy mogli zobaczyć jak przygotowują się na świąteczny czas: odkurzają operowe kąty, dekorują scenę i cieszą się radosnym nastrojem.  Przedświąteczne chwile umilają im spotkania z operowymi artystami, którzy opowiadają o zwyczajach i tradycjach z innych krajów.

Podczas każdego ze spotkań będzie można posłuchać pięknej muzyki,  a Pompony nauczą się kolęd w różnych językach i spróbują smakołyków o najdziwniejszych nazwach.

3 odcinki

6 grudnia 2020, godz. 16.00 – Włochy

13 grudnia 2020, godz. 16.00 – Norwegia

20 grudnia 2020, godz.16 – Ukraina

Bilet na jeden odcinek kosztuje 10zł i pozwala obejrzeć przedstawienie dwukrotnie. Odcinki pozostaną na platformie Live Bilety 24 aż do 31 grudnia.

Myślę, że to bardzo ciekawy sposób na zapoznanie dzieci z kulturą i zwyczajami innych państw, a jednocześnie okazja do zaprzyjaźnienia najmłodszych z kulturą.

My na pewno będziemy oglądać – zapraszamy i Was 🙂

Zobacz też: 10 pomysłów na zimowe zabawy w domu

Podziel się
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *