Opera online – świąteczne przedstawienia dla dzieci

Grudzień to zdecydowanie jeden z najbardziej magicznych okresów w roku. Aby był taki również dla najmłodszych, warto pomyśleć nad tym, jak znaleźć chwilę czasu i i ciekawie spędzić go z dzieckiem.

Opera online

Jeszcze rok temu, jako jedną z grudniowych atrakcji, zaproponowałabym Wam pewnie przedstawienie w teatrze lub świąteczny seans w kinie. Czasy jednak mamy dość wyjątkowe, dlatego wszyscy szukamy alternatyw.

Opera Bałtycka wychodzi naprzeciw tym potrzebom i zaprasza na 3 wyjątkowe spektakle dla dzieci, które będziecie mogli obejrzeć online.

Kup bilet

Poznajcie świąteczne zwyczaje z różnych stron świata

Bohaterami spektakli będą Pomposo i Wielki Dur – Strażnicy Muzyki. Będziemy mogli zobaczyć jak przygotowują się na świąteczny czas: odkurzają operowe kąty, dekorują scenę i cieszą się radosnym nastrojem.  Przedświąteczne chwile umilają im spotkania z operowymi artystami, którzy opowiadają o zwyczajach i tradycjach z innych krajów.

Podczas każdego ze spotkań będzie można posłuchać pięknej muzyki,  a Pompony nauczą się kolęd w różnych językach i spróbują smakołyków o najdziwniejszych nazwach.

3 odcinki

6 grudnia 2020, godz. 16.00 – Włochy

13 grudnia 2020, godz. 16.00 – Norwegia

20 grudnia 2020, godz.16 – Ukraina

Bilet na jeden odcinek kosztuje 10zł i pozwala obejrzeć przedstawienie dwukrotnie. Odcinki pozostaną na platformie Live Bilety 24 aż do 31 grudnia.

Myślę, że to bardzo ciekawy sposób na zapoznanie dzieci z kulturą i zwyczajami innych państw, a jednocześnie okazja do zaprzyjaźnienia najmłodszych z kulturą.

My na pewno będziemy oglądać – zapraszamy i Was 🙂

Zobacz też: 10 pomysłów na zimowe zabawy w domu

Podziel się
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *