rodzina to drużyna

Rodzina to drużyna – zrób coś dla swojej w najbliższy weekend

Od początku mojej działalności w Internecie kieruje się najważniejszą dla mnie zasadą, dotyczącą przekazywanych Wam treści. Mają stanowić wartość dla rodziców i dzieci – sprawić, że spędzicie razem miło czas, dowiecie się czegoś ważnego lub zwyczajnie ułatwcie sobie życie.

Dlatego z przyjemnością biorę udział w promowaniu konferencji “Rodzina to drużyna”, która odbędzie się LIVE już 21.11.2020r.

Rodzina jest najważniejsza

Według CBOS jako wartość nr 1 w ich życiu, wskazało ją aż 80% badanych. Dlatego warto o niej mówić również w przestrzeni medialnej. Osobiście nie dziwi mnie liczba blogerów i influencerów parentingowych, która stale rośnie. Podpatrując ich na co dzień możemy dowiedzieć się jak radzą sobie z wyzwaniami, które stoją codziennie również przed nami, jak łączenie życia zawodowego z rodzinnym, relacje z domownikami czy wychowywanie dzieci.

Dawka wiedzy w przystępnej formie

Jako zapracowana mama, najbardziej cenię informacje “w pigułce”. Lubię, kiedy do interesujących mnie materiałów mogę wrócić w wybranym momencie – gotując obiad czy wieszając pranie 🙂 Mam już kilka wybranych prelekcji, z których z pewnością wysłucham i Was również zachęcam do przejrzenia agendy.

Szczególnie czekam na wystąpienie Agi @babielato, bo tematyka home office z dziećmi jest dla mnie bardzo aktualna 🙂 Reszta prelekcji zapowiada się równie interesująco, a dostęp do całej konferencji jest całkowicie BEZPŁATNY!

Jeżeli chcesz wziąć udział w konferencji, zarejestruj się TUTAJ.

Materiały ze szkoleń będą dostępne przez 2 tygodnie po konferencji. Wydarzenie możesz swobodnie oglądać na żywo w swoim domu.

Do zobaczenia!

Podziel się
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *