rodzina to drużyna

Rodzina to drużyna – zrób coś dla swojej w najbliższy weekend

Od początku mojej działalności w Internecie kieruje się najważniejszą dla mnie zasadą, dotyczącą przekazywanych Wam treści. Mają stanowić wartość dla rodziców i dzieci – sprawić, że spędzicie razem miło czas, dowiecie się czegoś ważnego lub zwyczajnie ułatwcie sobie życie.

Dlatego z przyjemnością biorę udział w promowaniu konferencji “Rodzina to drużyna”, która odbędzie się LIVE już 21.11.2020r.

Rodzina jest najważniejsza

Według CBOS jako wartość nr 1 w ich życiu, wskazało ją aż 80% badanych. Dlatego warto o niej mówić również w przestrzeni medialnej. Osobiście nie dziwi mnie liczba blogerów i influencerów parentingowych, która stale rośnie. Podpatrując ich na co dzień możemy dowiedzieć się jak radzą sobie z wyzwaniami, które stoją codziennie również przed nami, jak łączenie życia zawodowego z rodzinnym, relacje z domownikami czy wychowywanie dzieci.

Dawka wiedzy w przystępnej formie

Jako zapracowana mama, najbardziej cenię informacje “w pigułce”. Lubię, kiedy do interesujących mnie materiałów mogę wrócić w wybranym momencie – gotując obiad czy wieszając pranie 🙂 Mam już kilka wybranych prelekcji, z których z pewnością wysłucham i Was również zachęcam do przejrzenia agendy.

Szczególnie czekam na wystąpienie Agi @babielato, bo tematyka home office z dziećmi jest dla mnie bardzo aktualna 🙂 Reszta prelekcji zapowiada się równie interesująco, a dostęp do całej konferencji jest całkowicie BEZPŁATNY!

Jeżeli chcesz wziąć udział w konferencji, zarejestruj się TUTAJ.

Materiały ze szkoleń będą dostępne przez 2 tygodnie po konferencji. Wydarzenie możesz swobodnie oglądać na żywo w swoim domu.

Do zobaczenia!

Podziel się
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *