Wiadomość od Mikołaja – zaskocz swoje dziecko personalizowanym filmem

Wszyscy, którzy mnie znają wiedzą, że jestem prawdziwą fanką świątecznego klimatu. Dla mnie magiczna atmosfera zaczyna się już na początku grudnia i składa się z wielu drobnych zwyczajów i atrakcji, które pielęgnujemy w domu. Dlatego już w listopadzie zaczynam planować drobne niespodzianki, które sprawią najbliższym radość.

Świąteczne niespodzianki

Odkąd jestem mamą, grudzień nabrał dla mnie nowego wymiaru. Zaskakiwanie dzieci, przygotowywanie niespodzianek i patrzenie na ich zachwyt niewątpliwie sprawia, że ten czas jest dla mnie jeszcze bardziej magiczny. Jednym ze sposobów budowania świątecznej atmosfery jest kalendarz adwentowy – dzięki niemu dzieci codziennie czekają z niecierpliwością na nowe zadanie.

W grudniu stawiamy przede wszystkim na czas spędzony razem, dzięki temu wierzę, że we wspomnieniach dzieci zostaną właśnie te momenty. Wspólne pieczenie pierniczków, przystrajanie domu, a także zimowe zabawy i spacery.

Oczekiwanie na Mikołaja

W tym roku Kubuś skończył 3 lata i dużo bardziej interesuje go postać Świętego Mikołaja – zaraził tym również swoją młodszą siostrę. Oboje byli zachwyceni, kiedy 6 grudnia znaleźli w salonie ślady zaśnieżonych butów. Prowadziły one oczywiście do prezentów.

Dlatego przed Wigilią postanowiliśmy sprawić im jeszcze jedną niespodziankę. Jest nią personalizowany film od Św. Mikołaja. Ten rodzaj przedświątecznej atrakcji cieszy się coraz większą popularnością. Patrząc na zachwycone miny dzieci oglądających taką wiadomość – zupełnie się nie dziwię 🙂

Elfi – wideo od Mikołaja

Dlatego z przyjemnością zdecydowałam się na współpracę z Elfi. Ich działalność obserwowałam już w ubiegłym roku, a nawet byłam świadkiem oglądania takiej wiadomości przez 6-latkę. Wrażenia niezapomniane 🙂

Muszę przyznać, że nie byłam pewna czy moje dzieci nie są jeszcze za małe na taką atrakcję. Zupełnie niepotrzebnie – oboje oglądali film jak zaczarowani, a my z przyjemnością obserwowaliśmy ich reakcje. Wiadomość obejrzeli już 10 razy, a czuje że do Świąt jeszcze podbijemy ten wynik 🙂

Film od Mikołaja możecie personalizować – staruszek zwraca się do dzieci po imieniu lub wybranym zdrobnieniem, pokazuje ich zdjęcia. W zależności od wersji, którą wybierzecie może pokazać fotografię listu, który otrzymał, prezentu, którym obdaruje dziecko lub domu, do którego zawiezie upominki. Może też przekazać maluchowi zalecenie, które wybierzecie. Możliwości jest mnóstwo.

Jeśli chcecie sprawić podobną niespodziankę swoim dzieciom, zajrzyjcie na elfi.pl. Podczas składania zamówienia skorzystajcie z mojego kodu rabatowego – ZABAWYDOKAWY, który da Wam 15% zniżki na wybrany film.

Zajrzyjcie też na profil instagramowy @elfisanta, gdzie zobaczyć możecie reakcje dzieci na filmy – coś pięknego 🙂

Podziel się
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *